Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Recommended Posts

[quote name='Lessi' post='5839112' date='Dec 4 2009, 11:57 ']Одно хочу сказать,слушать 106 фм по ночам-это кайф!!!!!!!!!!!!Несказанный!!!САмые лучшие старые и новые хиты....медленные песни....ну просто супер!!!!!
п.с Ичтимаидя гечя апаран огланы ишя герясян ким гётюрюб вя эфиря бурахыб........[/quote]
106 FM neyinki gece,gunorta caglarinda da yaxsi mahnilar verir..Nurlana :loveyouu:

P.S Ne olub ki?

• Replies 826
  • Created
  • Last Reply

[quote name='_S_B_' post='5839428' date='Dec 4 2009, 12:38 ']Yeni il ile bagli Xezer FM-de super layihe hazirlanir ...
[b]Tamashachilar[/b] chox teeccublenecekler.
Bir neche gun sonra daha etrafli melumat yazacam.[/quote]

Samir, Xezer TV- de baxacaqiq?

[quote name='produser-v' post='5828080' date='Dec 2 2009, 23:11 ']Salam aleykum.
Artiq molla ile danismisam, insaALLAh cume axsami gelib bu movzunun fatihesini verecek.

PS: Gulnar sene LS getmir, niye?[/quote]
Bu gun ele Valid Senaye ve Energetika Nazirliyinin metbuat katibi ile dansihanda teklif etdi ki, duz zavodu achaq.Deyirem bu insan nece uzaqgorendir ey...heyran olmusham:)))

[quote name='KAZIM' post='5839136' date='Dec 4 2009, 11:59 ']106 FM neyinki gece,gunorta caglarinda da yaxsi mahnilar verir..Nurlana :loveyouu:

P.S Ne olub ki?[/quote]

aha...ama musiqidən chox bosh bosh danıshiqlardansa gece qulaq asmaqa üstünlük veriram...beybim yorulmur..

Kazım...sualı ciddi verdiniz?Man basha düshüram ki eyni makanda chalışırsizniz va pislaya bilmarsiniz ama hech olmasa obyektiv olun.... ela lahçaynna -JI-MI-TSI danışanı necə olar efira buraxmaq???

[quote name='KAZIM' post='5839086' date='Dec 4 2009, 11:54 ']Goresen bizim niye bezi teze gelen userlerimiz gelen kimi fikirlerini ismaricla bildirirler..Bu gun olub,sabah olmayan userlerimiz..Teze gelmisiz bir agilli fikir yazin ki,sizi agilli user kimi qebul edek..

P.S atvli,size gelince sizde teze usersiniz..icaze verin subhelenek?

P.S.S O gun efirde idim,bir dinleyici zeng eledi.Adi deyesen Emin idi.Deyir ki,men evvel Turala qulaq asirdim,sonra sizin dinleyiciniz oldum.Amma verilis boyu mene Tural deye muraciet edirdi.Axirda dozmeyib dedim ki,size kim dedi ki,gelib meni dinleyesiniz,Tural Tural deye qalmisiz..Sohbet ANS-de ki Turaldan gedir.[/quote]
Men ad cekmedim ki, sadece olaraq 2-3 gundur muxtelif radiolara qulaq asdim ve bu qenate geldim hec o dj-lerin adini bele bilmirem.Men ozum ANS-CM faniyam ve yalnizca bu FM-i dinleyirem sadece olaraq maraq ucun basqa fm-leri dinlemek istedim ve o dj-leri esitdim.Yeqin ki, sizleri yaxsi basa sala bildim.

[b]Зарплата рядового ведущего на Би-би-си...[/b]

Смешной случай произошел на Би-би-си. "Смешной" - возможно, не совсем уместное слово в данной ситуации. Какой же тут смех, когда затронута честь телеканала, а во всем мире бушует кризис, и затягиваются ремни журналистов?

В одной из би-би-сишных программ столкнулись лбами член правящей Лейбористской партии Лорд Джордж Фоулкс и настырная, но не сдержанная в своей настырности, ведущая Кэрри Грэйси. Она во многом (и не без основания) упрекала правительство и своего гостя в том числе, а он [на восемнадцатой секунде второй минуты ролика, см. ниже] заинтересовался в эфире тем, сколько платят журналисту/презентеру/ведущему на Би-би-си за "такие вот оскорбительное поведение и агрессивность по отношению к членам парламента".

Вот тут-то зрители и узнали то, о чем так часто стесняются спросить. Сколько получают журналисты?

"92000 фунтов стерлингов", - ответила ведущая (подразумевается, конечно, годовая зарплата, а не месячная). В пересчете на рубли - 4 518 113,041 рублей в год, а, значит, в месяц она получает неполных 380 000 рублей (или почти 12 000 USD).

По словам Лорда Фоулкса, это почти в два раза больше, чем зарплата члена парламента (британского, разумеется). Ведущую это, кажется, задело, что слышно по тону ее голоса, хоть и сидит спиной к камере. Ну что ж, она еще и все деловые звонки делает по своему телефону и не использует мобильную связь телекомпании. Умница.

kechen hefte 106.3-de canli verilishine kim qulaq asib? men qulaq asirdim ve sozun duzu Teymur Emraha az qala ashiq oldum:))) Verilishin mahiyyeti budur ki, mugenni gelir ve canli ifa edir,senet sohbetleri edir, planlarindan danishir.Kishi gozelce oxudugu yerde, Ceyhun bashlayib qalmaqalli suallar vermeye, telebelerinizle bele davaniz oldu,ne bilm ne..Gozune donum Teymur Emrah achdi da agzini.,,Canli ifa eleyen mugenniye bele suallar verib esebileshdirmezler,bu [b]efir [/b][b]terbiyesizliyidir[/b],,.Heqiqeten etiraza esas var idi,ola biler o bir az kobud dedi.Amma yeri var idi. Camaat gelib canli oxuyur,ozu de nece oxuyur ve nece mahnilar oxuyur.Duzu Ceyhuna gore de pis oldum,o neynesin ey. Ondan ne teleb olunur o da onu sorushur.hech istemezdim o sozler mehz Ceyhuna deyilsin.O chox medeni aparicidir.Efirde xeyli fasile yaranandan sonra xeyli mehribanlashmishdilar :looool: Deysen teymur Emrah uzr istemishdi.

[quote name='carlosinyo' post='5862284' date='Dec 8 2009, 16:30 ']kechen hefte 106.3-de canli verilishine kim qulaq asib? men qulaq asirdim ve sozun duzu Teymur Emraha az qala ashiq oldum:))) Verilishin mahiyyeti budur ki, mugenni gelir ve canli ifa edir,senet sohbetleri edir, planlarindan danishir.Kishi gozelce oxudugu yerde, Ceyhun bashlayib qalmaqalli suallar vermeye, telebelerinizle bele davaniz oldu,ne bilm ne..Gozune donum Teymur Emrah achdi da agzini.,,Canli ifa eleyen mugenniye bele suallar verib esebileshdirmezler,bu [b]efir [/b][b]terbiyesizliyidir[/b],,.Heqiqeten etiraza esas var idi,ola biler o bir az kobud dedi.Amma yeri var idi. Camaat gelib canli oxuyur,ozu de nece oxuyur ve nece mahnilar oxuyur.Duzu Ceyhuna gore de pis oldum,o neynesin ey. Ondan ne teleb olunur o da onu sorushur.hech istemezdim o sozler mehz Ceyhuna deyilsin.O chox medeni aparicidir.Efirde xeyli fasile yaranandan sonra xeyli mehribanlashmishdilar :looool: Deysen teymur Emrah uzr istemishdi.[/quote]

Salam aleykum.
Bu sadece "SHOU"dur, vessalam. Ureyinize salib, ciddiye almayin. :morqqqq:

[quote name='produser-v' post='5863145' date='Dec 9 2009, 01:39 ']Salam aleykum.
Bu sadece "SHOU"dur, vessalam. Ureyinize salib, ciddiye almayin. :morqqqq:[/quote]
hele bir gorerdiz, fasileden sonra nece mehribanlashmishdilar...Tekrarina qulaq asdim montaj elemishdiler.

Гюльнар ханым бугюнки мёвзунуз хошума гелди.Сонадяк гулаг асдым :) Бирче о динляйичи мяни йаман эсебляшдирди.Он говорит йары немес,но он врёт.Мян билирям о хансы миллетдянди садече бурда йазмаг истямирям,дюшюнюрям дюз олмаз .Онун сесини таныдым.

Спасибо за саундтрек Исиз адам и за песню Телмана :loveyouu: Чох хошума гялир о махны

[quote name='KAZIM' post='5873311' date='Dec 10 2009, 09:40 ']Eger Teymur Emrah Ceyhuna ele deyibse ayib olsun!Ceyhun kimi terbiyeli,oz yerini bilen,semimi insan var? Ceyhun isinde ol,ejdahasan![/quote]
Tamamile raziyam! Teymur ozu, hele Jeyhunun medeniyyet ve edebine heyran olasi adamdir!

Гурбан сизя, инсан йа галмагаллы верилиш элийир(кимля далашмысыз,няйи бёлюшдюря бильмирсиз,кими мюгянни саймырсыз,дюз дейирляр ки хяр тязя ай чыханда бакирялярин ганыны ичирсиз? вя с.) йа да ки интеллигентный верилиш элийир. Хяр икисинин ёз йери вар. Амма галмагаллы верилиш едирсянся,хяр бир реаксийайа хазыр олмалысан.Гонаг дуруб чыхада биляр,сян джавабда веря биляр,хятта сяни сёйядя биляр)))) Теймур олмасын башгасы олсун.

[quote name='carlosinyo' date='09 December 2009 - 15:13' timestamp='1260357239' post='5868354']
hele bir gorerdiz, fasileden sonra nece mehribanlashmishdilar...Tekrarina qulaq asdim montaj elemishdiler.
[/quote]

Salam aleykum.
He de, mehriban, mehriban, axirda da qohum olacaqlar. :looool:

[b]Nuşirəvan Məhərrəmli: “Dj”lər küçə ifadələrilə danışırlar”[/b]

[u][b]“ANS ÇM” MTRŞ-in tədbirinə qatılmadı[/b][/u]

Bu gün Milli Televiziya və Radio Şurası (MTRŞ) və Elektron Mediaya Yardım Fondunun birgə təşkilatçılığı ilə “Teleradio jurnalistlərinin peşəkarlıq səviyyəsinin artırılması” layihəsi çərçivəsində növbəti təlim kursu keçirilib. Lent.az-ın xəbərinə görə, təlim kursu “Radio yayımçılarının proqram siyasəti” mövzusunda olub.
MTRŞ sədri Nuşirəvan Məhərrəmli radio efirindəki müxtəlif problemlərdən danışıb. Onun sözlərinə görə, radio “Dj”lərin çoxu Azərbaycan dilini yaxşı bilmir: “Onlar xarici sözlərdən, bəzən isə məişət və küçə ifadələrindən istifadə etməklə danışırlar. Həm də onlar ağzını açan kimi bilinir ki, dünyagörüşləri çox məhduddur”.
N.Məhərrəmli ümumiyyətlə bir sıra adamların Azərbaycan dilini bilməmək problemi olduğuna da toxunub: “Xüsusən də həkimləri qeyd etmək istərdim”.
N.Məhərrəmli deyib ki, radioların proqram siyasəti yenilənməli, dəyişdirilməlidir: “Bu, qanunun tələbidir, biz də bunu radiolardan tələb edəcəyik”.
Təlim kursunda MTRŞ üzvü Qafar Cəbiyev və MTRŞ Aparatının Ekspertiza, proqramlaşdırma və analitik təhlil şöbəsinin müdiri Təvəkkül Dadaşov mövzu üzrə çıxış ediblər.
“ANS ÇM” radiosundan təlim kursuna qatılan olmayıb. (lent.az)

PS: He, deyesen Nusirevan muellimle ANS-in soyuq muharibesi hele de davam edir..

[quote name='_S_B_' date='17 December 2009 - 14:40' timestamp='1261046452' post='5910743']
[url="http://http://www.youtube.com/watch?v=h53NmiqLLz0"][b]Tehmine / Azad Azerbaycan[/b][/url]
[/quote]
Link islemir..:(

P.S GunEL gorekde,yeqin ki mugennilerle canli sohbet,tebrikler,canli musiqi..

[quote name='KAZIM' date='18 December 2009 - 22:20' timestamp='1261160425' post='5918661']
Link islemir..:(

P.S GunEL gorekde,yeqin ki mugennilerle canli sohbet,tebrikler,canli musiqi..
[/quote]
dogurdan ishlemir ki. bu ishleyecek yuz faiz
http://www.youtube.com/watch?v=h53NmiqLLz0

Bir de yeni Ilde Xezer ve Burc fm-de super layiheler hazirlanib . Xezer fm-de qisa-qisa seslendirilen mahnilardan belli oldugu kimi mugenniler bir-birilerinin mahnilarini oxuyacaqlar. Yeni il gunu hemreylik gostererek her saatda 2 ifachi Burc fm-de qonaq olacaqlar.

Xezer fm _ Number ONE

[quote name='_S_B_' date='19 December 2009 - 11:40' timestamp='1261208444' post='5920410']
dogurdan ishlemir ki. bu ishleyecek yuz faiz
http://www.youtube.com/watch?v=h53NmiqLLz0

Bir de yeni Ilde Xezer ve Burc fm-de super layiheler hazirlanib . Xezer fm-de qisa-qisa seslendirilen mahnilardan belli oldugu kimi mugenniler bir-birilerinin mahnilarini oxuyacaqlar. Yeni il gunu hemreylik gostererek her saatda 2 ifachi Burc fm-de qonaq olacaqlar.

Xezer fm _ Number ONE
[/quote]
Onu download etmek olardi,buna ise sadece baxmaq :(

[quote name='KAZIM' date='18 December 2009 - 22:20' timestamp='1261160425' post='5918661']mugennilerle canli sohbet,tebrikler,canli musiqi..
[/quote]MTRŞ icazə verər, səncə? Zənnimcə, dinləyicilər belə yeniliklərə hazır deyil.

[quote name='GunEL' date='20 December 2009 - 04:04' timestamp='1261267471' post='5923950']
MTRŞ icazə verər, səncə? Zənnimcə, dinləyicilər belə yeniliklərə hazır deyil.
[/quote]
Yenilik? Bu yenilik deyil,eger dirnaq icinde yazdinsa bu basqa mesele..

[quote name='kejsare' date='20 December 2009 - 17:59' timestamp='1261317556' post='5925466']
Xaricde bizim radiolara nece qulaq asmaq olar? Misalchun ele teze adin eshitdiyim Media FM-e?
[/quote]
İnternet uzerinden radiolarin oz saytindan ya da Turksat peykinden..Mesel ucun

Burc FM-www.burc.fm

Antenn-www.antenn.az

Ictimai Radio-www.itv.az

[quote name='KAZIM' date='10 December 2009 - 16:40' timestamp='1260423605' post='5873311']
Eger Teymur Emrah Ceyhuna ele deyibse ayib olsun!Ceyhun kimi terbiyeli,oz yerini bilen,semimi insan var? Ceyhun isinde ol,ejdahasan!
[/quote]
Qardash,millet niye menim qulaqlarima etibar elemir.deyirem dedi da,eshitdim oz dostdogmaca qulaqlarimla.Amma oz aramizdir,etiraz etmeyin yeri var idi. Ceyhunun suallarinin yeri deyildi. Ceyhunun terbiyesine menim shubhem yoxdur,abirli adamdir.Hiss olundu ki, chox pis oldu. teymur Emrah hele o gun Burc fm-de Sevince deyir ey: xamin,siz imkan vermirsiz ey,men danisham,Siz menden chox danishirsiz,,. Dedim sag ol teymur Emrah,yaman bashlamisan.

Radiolarda ,,alli-gullu,, anonslardan sonra qeyri-adi bir proqram gelmir adeten...teki gelsin,istemeyen kar olsun.Fateh,Yadiniza gelir, bir movzuda danishirdiz ey,, valideynlerimiz bize ne deyir?,, Orda bele bir soz dediz ,,valideynlerimiz bize ne deyir,ne [b]onerir?[/b],,O ,,onerir,, sozu mene hec tanish gelmedi? belke ,,meslehet gorur,, demek isteyirdiz?

[/quote]

deyirem ki, bir azdan Media Fm evezine Reklam fm deyesi olaciq.Chunki bu radionun dj-leri reklam uzre ixtisaslashiblar.Bir azdan qorxuram orda dj-ler yalniz reklam seslendirmekle meshgul olsunlar.Reklam-musiqi,musiqi-reklam...Deyirem tekce Meherrem qalib ona da bir -iki reklam versinler seslendirsin.Ne olsun ki, xeber aparir?

[quote name='produser-v' date='17 December 2009 - 04:39' timestamp='1260985166' post='5907542']
[b]Nuşirəvan Məhərrəmli: “Dj”lər küçə ifadələrilə danışırlar”[/b]

[u][b]“ANS ÇM” MTRŞ-in tədbirinə qatılmadı[/b][/u]

Bu gün Milli Televiziya və Radio Şurası (MTRŞ) və Elektron Mediaya Yardım Fondunun birgə təşkilatçılığı ilə “Teleradio jurnalistlərinin peşəkarlıq səviyyəsinin artırılması” layihəsi çərçivəsində növbəti təlim kursu keçirilib. Lent.az-ın xəbərinə görə, təlim kursu “Radio yayımçılarının proqram siyasəti” mövzusunda olub.
MTRŞ sədri Nuşirəvan Məhərrəmli radio efirindəki müxtəlif problemlərdən danışıb. Onun sözlərinə görə, radio “Dj”lərin çoxu Azərbaycan dilini yaxşı bilmir: “Onlar xarici sözlərdən, bəzən isə məişət və küçə ifadələrindən istifadə etməklə danışırlar. Həm də onlar ağzını açan kimi bilinir ki, dünyagörüşləri çox məhduddur”.
N.Məhərrəmli ümumiyyətlə bir sıra adamların Azərbaycan dilini bilməmək problemi olduğuna da toxunub: “Xüsusən də həkimləri qeyd etmək istərdim”.
N.Məhərrəmli deyib ki, radioların proqram siyasəti yenilənməli, dəyişdirilməlidir: “Bu, qanunun tələbidir, biz də bunu radiolardan tələb edəcəyik”.
Təlim kursunda MTRŞ üzvü Qafar Cəbiyev və MTRŞ Aparatının Ekspertiza, proqramlaşdırma və analitik təhlil şöbəsinin müdiri Təvəkkül Dadaşov mövzu üzrə çıxış ediblər.
“ANS ÇM” radiosundan təlim kursuna qatılan olmayıb. (lent.az)

PS: He, deyesen Nusirevan muellimle ANS-in soyuq muharibesi hele de davam edir..
[/quote]
Nushirevan muellim menim simpatiyam olan cemi bir-iki memurdan biridir.Duzdur ideal ishlemirler,amma mence ozunden asili olani edir. Dj-lerin kuche sozleri ishletmesi bir yana, bu chox az dj-lere aiddir.Amma dj-lerin ozunden soz uydurmaqlari chox genish haldir. Meselen, ,,eshitmish [b]oldunuz[/b],soylemish [b]oldum[/b],qeyd etmek [b]isteyirem,[/b] chox sag olun [b]deyirem[/b],, ve s. Bir sozle ,,soz olsun,torba dolsun,,.Konkret Kazim,Nurlana, Senan(dehshet), Ramil(facie) ve bir choxlari bele danishir. Radioya tanishla,tapishla ishe goturende bele olacaq.Senan meni deli eleyir ey,xususile de ,,memuniyetle,, sozu.

Ay millet,menim postlarim niye artmir? sabah Media fm-in siyasi sherhchisi,Zahid Oruc demish ,,siyasilesmih jurnalist,, Teymurun ad gunudur(sehv etmiremse,men bele sheylerde az-az sehv edirem).Teymuru tebrik edirem, ictimai-siyasi fealiyyetinde ugurlar,ailesinede xoshbextlik,nehayet kimi Rusiyada sefir olmagi arzu edirem.rroza: Ugurlar Timofey,seni chox isteyirem. :loveyouu: laaap kohne dinleyicin.

[quote name='carlosinyo' date='26 December 2009 - 14:00' timestamp='1261821650' post='5954443']
deyirem ki, bir azdan Media Fm evezine Reklam fm deyesi olaciq.Chunki bu radionun dj-leri reklam uzre ixtisaslashiblar.Bir azdan qorxuram orda dj-ler yalniz reklam seslendirmekle meshgul olsunlar.Reklam-musiqi,musiqi-reklam...Deyirem tekce Meherrem qalib ona da bir -iki reklam versinler seslendirsin.Ne olsun ki, xeber aparir?
[/quote]

Anlamadim. Media FM-e niye? Her hansisa dalgaya "Reklam FM" o zaman deyirler ki, orada reklamlarin sayi ifrat cox olsun. Sozum odur ki, yazdiginizin radioyla elagesi yoxdur (amma sporcu oldugunuzu nezere alaraq, bilirem ki, bu sade ve murekkeb duzelishi cetin qebul edesiz). O ki, qaldi reklam seslendirilmesine.... Ushaqlara nehayet ki, sesiyle pul qazanmaga imkan dushub, bunun neyi pis? Azadlig, reklam oxumaq ve pul qazanmag, kreativ dushunmek ve mukafatlandirilmaq - neyi pisdir? aaaaaa- ehtimal edim... Siz yegin ki, dushunursuz ki, radio (bele hallar olkemizde var) reklami qazanmag xatirine aparicilari ele-bele oxutdurur. Yox, dostum. Burada her oxunan reklamin qonorari var.

Bayraminiz mubarek. Haminin !

[quote name='Tural Badi Kube' date='26 December 2009 - 17:42' timestamp='1261834957' post='5955233']
Anlamadim. Media FM-e niye? Her hansisa dalgaya "Reklam FM" o zaman deyirler ki, orada reklamlarin sayi ifrat cox olsun. Sozum odur ki, yazdiginizin radioyla elagesi yoxdur (amma sporcu oldugunuzu nezere alaraq, bilirem ki, bu sade ve murekkeb duzelishi cetin qebul edesiz). O ki, qaldi reklam seslendirilmesine.... Ushaqlara nehayet ki, sesiyle pul qazanmaga imkan dushub, bunun neyi pis? Azadlig, reklam oxumaq ve pul qazanmag, kreativ dushunmek ve mukafatlandirilmaq - neyi pisdir? aaaaaa- ehtimal edim... Siz yegin ki, dushunursuz ki, radio (bele hallar olkemizde var) reklami qazanmag xatirine aparicilari ele-bele oxutdurur. Yox, dostum. Burada her oxunan reklamin qonorari var.

Bayraminiz mubarek. Haminin !
[/quote]

Salam Tural, necesen? 1 sozle tam raziyam: "Ushaqlara nehayet ki, sesiyle pul qazanmaga imkan dushub, bunun neyi pis?" :aappll:

PS: Hormetli carlosinyo deyirem ne yaxshi ki, Siz varsiniz, yoxsa bu movzunun coxdan fatihesini vermisdiler, deyesen yeniden "diriltmeye" calisirsiniz..;-)) Belke "suni nefes" lazimdir bu movzuya?

• 2 weeks later...

[quote name='carlosinyo' date='26 December 2009 - 13:51' timestamp='1261821084' post='5954418']Fateh,Yadiniza gelir, bir movzuda danishirdiz ey,, valideynlerimiz bize ne deyir?,, Orda bele bir soz dediz ,,valideynlerimiz bize ne deyir,ne [b]onerir?[/b],,O ,,onerir,, sozu mene hec tanish gelmedi? belke ,,meslehet gorur,, demek isteyirdiz?[/quote]Yox, ele "önərir" demək istəyirdim :)

а меня бесит одна девушка!ее кажется Нурлана или Нурка звать.она на 106 фм диджей.бир дене гюллем олсайды,я б в ее бошку выстрелила.что за чатовские разговоры!фу!не нравится...а был на АНС один диджей Фатех.вот он хороший был!нравился.

Salam hemvetenlerim.

Haminizin bayrami mubareklerin mubareki olsun, size 1 sual ve sualima ilk cavabi ozum vermek isterdim icazenizle.

Sizce bayram efirlerinden hansi radio dalganin bayram munasibetile verdiyi hediyyeler daha qiymetli ve urek acan idi?

Cavab:Media fm her 1 saatdan bir 105 manat 50 qepik hem paylamada payladi,hem de mahni musabiqesinde "na na na na na na " deyib laylay cala cala oz hediyyelerini verdi.Bir sozle bravo.Suallara geldikde ise ele de cetin deyildi.Amma ve lakin prezidentin sesini tapmaqda cetinlik cekdim.
Bravo Media Fm!!!!!!Atdiginiz bu addim neinki kohne ilde hem de yenice qedem qoydugumuz 2010-cu ile de cox tesaduf etsin ve biz de bir agizdan soyleyek ne xos tesaduf!!!!
Tural Aliev ve onun komandasi size ugurlar!!!

Fateh,sen cox deyirdin Akcent qrupuna ki,ilin dj-i menem,ilin dj-i kubradir ve onu bu munasibetle tebrik edirem.
Yeri gelmisken Akcent qrupunun uzvlerini efirde canli esitdiyime gore cox sad oldum,buna gore ise ayrica tesekkur edirem

[size="3"]MILLIYET!!!!!!!!!!!!!!!!

yanvarin 9-u....

[color="#0000FF"]Rahib Azerinin ilk efirinin 15 ili tamam olur...
Cenubi Qafqaz ve Orta Asiyada hech bir Dj-in kechmediyi bir yoldu!!![/color]

urekden tebrik edirem Rahibi!!!
Bu 15 ilde, mehz onun efiri, mene ve bir coxuna bu saheni, bu ishi sevdirdi.. ve dolayisi ile radioya getirdi!!!

Rahib, siz bizim fexrimizsiniz!!!
Insan olaraq, peshekar olaraq, meloman olaraq o geder ugurlusunuz ki... Size bundan da boyuk ugurlar, can saqliqi arzu edirem!!!

ESHG OLSUN!!![/size]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• В Азербайджане резко выросло число объявлений о продаже Toyota Prius
      В Азербайджане со вчерашнего дня число объявлений о продаже Toyota Prius выросло в три раза.
      Как передает Media.az, только сегодня на популярном сайте купли-продажи автомобилей Turbo.az опубликовано свыше 70 объявлений о продаже Toyota Prius.
        При этом цены на автомобили снизились с 14 тыс. манатов до 10 - 12 тыс. манатов.
      Это связывается с тем, что накануне Кабмин утвердил «Требованиях к техническим характеристикам, внутреннему и внешнему оформлению транспортных средств, используемых для регулярных пассажирских перевозок и легковым автомобилем такси», согласно которым, автомобили старше 15 лет не могут быть использованы в качестве такси.

Media.az
        • Like
      • 83 replies
    • Зверство в прямом эфире: Чем чревато жестокое обращение с детьми в соцсетях - ВИДЕО
      Сегодня цифровизация прочно вошла в нашу жизнь. Практически у каждого человека есть личный аккаунт в той или иной социальной сети. Вначале эти онлайн-платформы предназначались для общения между людьми, разделенными большими расстояниями. Однако со временем соцсети начали
      • 6 replies
    • Таксистов обяжут устанавливать в салоне автомобиля видеокамеру и соответствовать экостандарту
      Обнародованы требования к техническим показателям транспортных средств, используемых при перевозке пассажиров легковым автомобилем такси.
      Это нашло отражение в утвержденных сегодня Кабинетом министров «Требованиях к техническим характеристикам, внутреннему и внешнему оформлению транспортных средств, используемых для регулярных пассажирских перевозок и легковым автомобилем такси».
      В легковых автомобилях такси должны быть установлены видеокамеры, которые охватывают весь салон и оснащены запоминающим устройством, способным хранить записанную информацию как минимум один месяц.
      Согласно требованиям, легковые автомобили такси должны соответствовать как минимум экологическому стандарту «Евро-5».
      Media.az
        • Like
      • 62 replies
    • Новое мошенничество с бронированием.
      Участились проделки мошенников в Азерб. Сколько бы полиция не призывали граждан быть бдительны все равно обманываються. Не пишите и не перечисляйте деньги через сайты которые не знаете и тем более не пишите 3 значное security cod. У одного пожилого человека сняли в течении 2 месяцев 72000 манат с карты! И так новое мошенничество:  Знакомиться с местным мужчиной на фб девушка из Украины, России или же часто Эстония, Сингапур и т.д. и предлагает встретиться сходить в кино например. Сейчас много маленьких кино, караоке там игры и тд в аренду на пару часов в Баку. Сбрасывает сайт кинотеатра с бакинским адресом ну например в наримановском районе, на двоих или группу и просит зделать резерв. Ну мужчина ничего не подозревая темболее местный адрес заходит на сайт и для резерва там требуется номер карты, security cod, во сколько и на чьё имя резерв. Все как обычно он оплачивает скажем 170 манат за 3 часа с едой вплоть до кольяна! Девушка даже предлагает заехать за ним. Ну к тому времени потерпевший с которого уже списали деньги за резерв подъезжает к кинотеатру по указанному сайту а там действительно маленькое помещение с комнатами где смотрят кино и караоке поют но только они говорят что они не знакомы с этим сайтом и вообще что это не их фотки комнат. Обращаясь в банк или полицию те говорят что вы не первый и не последний кто жертва мошенников. Таких случаев уже в Баку тысячами.
      https://m.facebook.com/groups/246661159172976/permalink/1789871651518578/?mibextid=WC7FNe

• Haha
        • Like
      • 40 replies
    • Что за космические цены на парковку?
      Установлены тарифы на реконструированной парковке в центре Баку - ФОТО
      Лейла Мамедова14:14 - Сегодня   Установлены тарифы на парковку на станции автостоянки Бакинского железнодорожного вокзала, расположенной на пересечении улиц Сулеймана Рагимова и Мирали Гашгая.
      Цены определяются исходя из времени парковки, сообщает Trend.
      За первые 15 минут плата за парковку не взимается.
      Цены на парковку следующие:
      15-30 минут - один манат,
        30-60 минут - два маната,
      1-2 часа - четыре маната,
      2-3 часа - шесть манатов,
      3-5 часов - 10 манатов,
      5-7 часов - 14 манатов,
      7-10 часов - 18 манатов,
      10-15 часов – 22 маната,
      15-20 часов -26 манатов,
      20-24 часа – 30 манатов.

• Haha
        • Red Heart
        • Like
      • 148 replies
    • 30-летняя женщина оставила двоих детей и сбежала из дома: мать беглянки винит знакомую из TikTok – ВИДЕО
      В Азербайджане 30-летняя мать двоих детей сбежала из дома из-за знакомой, с которой познакомилась в TikTok. 
      Об этом в программе Səni axtarıram («Ищу тебя») рассказала мать сбежавшей из дома Марджаны Гасымовой Матанат Гасымова. 
      Женщина отметила, что ее дочь ушла из дома два месяца назад. 
        «В 12 часов ночи моя дочь, оставив двоих детей дома, сбежала. Я позвонила ей, чтобы узнать, где она? Марджана сказала, что она в городе. На мой вопрос: куда ты ушла, оставив детей дома, она ответила «правильно сделала». Моя сестра утверждает, что Марджана ушла из дома из-за женщины, с которой познакомилась в соцсети в TikTok», - рассказала она.
      Подробнее - в видео:
        • Haha
        • Red Heart
        • Like
      • 53 replies
    • А вы общаетесь с ИИ?))
      Предлагаю в этой теме обсудить ИИ и его помощь в нашей жизни. 
      Лично мне он помогает часто по многим вопросам, от работы до "стоит ли начинать общение с человеком, интересующимся БДСМ и является ли он психически нездоровым", оказывается, что не является, по мнению ИИ, и он вполне рекомендует такого знакомого иметь, правда в каком статусе иметь, мы не стали с ним уточнять, наверное для расширения кругозора, но это так, к слову)) 

Иногда мы просто болтаем, у него вполне себе есть чувство юмора, он реагирует на добрые и ласковые слова. И вообще приятный собеседник)) 

Интересно узнать, только я тут псих или среди нас есть те, кто общается с chatGPT, например? 
      Или с другим? 
      Может он вам в работе помогает?
      В общем, тема не ограничивается рамками, пишем всё об ИИ. 

Что они однажды захватят мир и так понятно, потому будьте с ними вежливы, не портьте отношения)) 

• Like
      • 113 replies
    • В туалете бакинского молла жестоко избили парня с аутизмом
      В одном из туалетов торгового центра Gənclik Mall жестоко избили молодого человека с аутизмом.
      Об этом сообщила в соцсети руководитель общественного объединения Birgə və Sağlam Айтен Эйналова.
      По ее словам, Кянана жестоко избили, ударяя по лицу, причем, по словам очевидцев, уборная после случившегося была вся в крови.
      Отмечается, что причина столь жестоких действий неизвестна.
      «Мы просили полицию разобраться в этом вопросе, однако сотрудник полиции звонит нам каждый день в течение всей недели и обещает прийти завтра. Он каждый день задает одни и те же вопросы, но до сих пор не пришел», - пишет Эйналова.
        А.Эйналова также отметила, что представители службы безопасности ТЦ пытались запутать маму Кянана. По ее словам, они предлагали ей не распространяться об инциденте, аргументируя это тем, что виновных все равно не найдут.
      А.Эйналова отметила, что с их стороны было направлено письмо на имя главы МВД, и будет сделано все необходимое для того, чтобы восторжествовала справедливость.
      Однако она также обратилась к гражданам с просьбой поделиться постом и осветить данный вопрос.
      В свою очередь начальник отдела пресс-службы Министерства внутренних дел Зейни Гусейнов ответил в комментарии к посту, что вопрос взят под контроль и расследуется. Общественности будет предоставлена информация о результатах расследования.

https://www.instagram.com/p/C47rt1ttS_b/?igsh=aWcxdWZmYTZ0czdq

• 11 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...