Disput.Az

Jump to content

Photo

Intim Tanışlıq Haqqında

• Please log in to reply
142 replies to this topic

#131 Riad Gasanov

Riad Gasanov

Profi

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 960 posts

Posted 06 July 2014 - 16:10

Ya wi qiz deyen de ucan quwlardan olsun

Sent from my iPhone using Disput.Az

U4an quslar , u4mayan qualar, uca bilen amma u4maq istemeyen quslar ve ya u4a bilmeyen amma u4maq isteyen qusların hamisını internetde tapa bilersen

Sent from my GT-N5100 using Disput.Az mobile app
  • 0
<p>Любимый цвет черный - черное море, черный bentley, черная икра и черное золото.

#132 elmar666

elmar666

Profi

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1078 posts

Posted 06 July 2014 - 16:42

Uca bilen veya bilmeyen ferqi yoxdu kime yazirsan kontur dilencisi cixir hemde. Sebir yoxdu olara vaxt itirmeye nedi pulu verib dincelmek

• 0

#133 Riad Gasanov

Riad Gasanov

Profi

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 960 posts

Posted 06 July 2014 - 21:40

Uca bilen veya bilmeyen ferqi yoxdu kime yazirsan kontur dilencisi cixir hemde. Sebir yoxdu olara vaxt itirmeye nedi pulu verib dincelmek

Bilmirem ne4e yasin var sene bir meslehet verim ele eleki onlar sene yazsin ve sebirli ol ve seni emin edirem ki netice seni sasirdacaq. Ugurlar

• 0
<p>Любимый цвет черный - черное море, черный bentley, черная икра и черное золото.

#134 elmar666

elmar666

Profi

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1078 posts

Posted 07 July 2014 - 11:31

30 yawim var.vaxtin cox tutmuwam ucan qizlar sadece nece ildi bu iwlerden uzagam deye maneram itib

• 0

#135 Blackfox82

Blackfox82

Almost Profi

• Members
  • PipPipPipPip
  • 630 posts

Posted 07 July 2014 - 21:42

30 yawim var.vaxtin cox tutmuwam ucan qizlar sadece nece ildi bu iwlerden uzagam deye maneram itib

sen en yaxshisi get saunaya. orda xoshuna gelen ile gorush ve telş nomresini gotur

• 1

#136 *ZuZu*

*ZuZu*

Wise

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4146 posts

Posted 18 July 2014 - 07:58

pryamoy intim tanisligi ancag valiklerle olur basgalari ile biraz cetin

• 0

#137 Fikret Akhundov

Fikret Akhundov

Pro-Active

• Amateurs
  • PipPipPip
  • 291 posts

Posted 19 July 2014 - 15:26

en yaxshisi

• 0

#138 Riad Gasanov

Riad Gasanov

Profi

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 960 posts

Posted 19 July 2014 - 17:49

Valikle tanis olmurlar valiki 4ixardirlar ....

• 0

#139 Deymon Salvatore

Deymon Salvatore

Profi

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 969 posts

Posted 21 July 2014 - 16:55

Bizdə quruluş bir az ayrı cürdür.Avropanın hansısa ölkəsində yaşasaydım,qızın mənə göz-qaş etməyini və ya açıq aydın simpatiyasını normal qarşılayardım, çağırış və istək kimi qəbul edərdim.Burda isə,qızlar mənə hər tərəfli "namyoklar" vuranda,qalıram çaş-baş.Çünki o dəqiqə bir neçə variant ağlına gəlir 1)100% bunun xəstəliyi var; 2)Məni şər-böhtana salar,ehtiyatlı olmaq lazımdır; 3)Yox ee,burda nəsə var..

Ona görə də,ehtirasa söykənən münasibətlər,nəbilim,burda biraz təhlükəlidir.Ola bilər mən paranoikəm,ancaq ehtiyatımı əldən vermədiyimə görə,dəfələrlə, mənə qarşı istəyi olan qızları əldən buraxmışam.Həm də ki,ayrı məsələlər də var də...Fikirləşirəm ki,nə olsun ki,qız ayağı sürüşkəndi.Mən onu yoldan çıxarıb,istəyimə çatacam,bəs sonra onun gələcəyi nə olacaq?Ya ola bilər mənə bağlanar,sonra bunu atıb getmək asan olmayacaq mənim üçün..Digər tərəfdən isə,düşünürsən ki,onsuz da bunu mən etməsəm də,ayrısı edəcək.

Bir şeyi də qeyd edim.Əvvəllər münasibətdə olduğu qızın nömrəsini yayanlara və "bununla bilirsən nə etmişəm" deyib qürurlanan adamların,bu hərəkətləri mənə çatmır.Bu qızla münasibətdə olmusan,yaxşı anların olub və bu ikinizin arasında da qalmalıdır.Şəxsən mən,buna çox pis baxıram.Söhbət,intim məqamlardan gedir.Bu cür şeyləri yaymaq düz deyil.

Biri var,hansısa dostun bilə ki,sənin filan qızla "macəran" olub.Biri də var ki,sən qızı el-aləmə biabır etmək üçün,əlindən gələni edirsən.Özü də fikir vermişəm,bunu edənlərin 70%-i,əvvəldən qızla məcburi münasibət quranlardır.Qızın zəhlə-zibilin töküb,nömrəsin alır.Sonra da,müəyyən müddətdən sonra,qız yenidən bundan imtina edən kimi....Ya Allah,qaqaş getdi.Gah qızın nömrəsini yayır,orda burda mesajları göstərir,bacardığı qədər,ləkələmək dərəcəsini yüksəldir.Düz qızı ağladana qədər əl çəkmir.Mən buna "qniloyluq" kimi baxıram.Kişiyə yaraşan hərəkət deyil.Belə hallara,tanıdığım insanların arasında bir neçə dəfə rast gəlmişəm.

• 0

#140 Fikret Akhundov

Fikret Akhundov

Pro-Active

• Amateurs
  • PipPipPip
  • 291 posts

Posted 23 July 2014 - 22:59

Bizdə quruluş bir az ayrı cürdür.Avropanın hansısa ölkəsində yaşasaydım,qızın mənə göz-qaş etməyini və ya açıq aydın simpatiyasını normal qarşılayardım, çağırış və istək kimi qəbul edərdim.Burda isə,qızlar mənə hər tərəfli "namyoklar" vuranda,qalıram çaş-baş.Çünki o dəqiqə bir neçə variant ağlına gəlir 1)100% bunun xəstəliyi var; 2)Məni şər-böhtana salar,ehtiyatlı olmaq lazımdır; 3)Yox ee,burda nəsə var..

Ona görə də,ehtirasa söykənən münasibətlər,nəbilim,burda biraz təhlükəlidir.Ola bilər mən paranoikəm,ancaq ehtiyatımı əldən vermədiyimə görə,dəfələrlə, mənə qarşı istəyi olan qızları əldən buraxmışam.Həm də ki,ayrı məsələlər də var də...Fikirləşirəm ki,nə olsun ki,qız ayağı sürüşkəndi.Mən onu yoldan çıxarıb,istəyimə çatacam,bəs sonra onun gələcəyi nə olacaq?Ya ola bilər mənə bağlanar,sonra bunu atıb getmək asan olmayacaq mənim üçün..Digər tərəfdən isə,düşünürsən ki,onsuz da bunu mən etməsəm də,ayrısı edəcək.

Esl Kishi hereketi
Bir şeyi də qeyd edim.Əvvəllər münasibətdə olduğu qızın nömrəsini yayanlara və "bununla bilirsən nə etmişəm" deyib qürurlanan adamların,bu hərəkətləri mənə çatmır.Bu qızla münasibətdə olmusan,yaxşı anların olub və bu ikinizin arasında da qalmalıdır.Şəxsən mən,buna çox pis baxıram.Söhbət,intim məqamlardan gedir.Bu cür şeyləri yaymaq düz deyil.

Biri var,hansısa dostun bilə ki,sənin filan qızla "macəran" olub.Biri də var ki,sən qızı el-aləmə biabır etmək üçün,əlindən gələni edirsən.Özü də fikir vermişəm,bunu edənlərin 70%-i,əvvəldən qızla məcburi münasibət quranlardır.Qızın zəhlə-zibilin töküb,nömrəsin alır.Sonra da,müəyyən müddətdən sonra,qız yenidən bundan imtina edən kimi....Ya Allah,qaqaş getdi.Gah qızın nömrəsini yayır,orda burda mesajları göstərir,bacardığı qədər,ləkələmək dərəcəsini yüksəldir.Düz qızı ağladana qədər əl çəkmir.Mən buna "qniloyluq" kimi baxıram.Kişiyə yaraşan hərəkət deyil.Belə hallara,tanıdığım insanların arasında bir neçə dəfə rast gəlmişəm.

• 0

#141 Fikret Akhundov

Fikret Akhundov

Pro-Active

• Amateurs
  • PipPipPip
  • 291 posts

Posted 23 July 2014 - 23:00

Esl Kishi hereketi
  • 0

#142 Deymon Salvatore

Deymon Salvatore

Profi

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 969 posts

Posted 24 July 2014 - 10:21

Esl Kishi hereketi

Anlamadım...Yəni,qızı biabır edənin hərəkəti,əsl kişi hərəkətidir?(yoxsa mən sizi düz başa düşmədim?)

• 0

#143 Thorrots

Thorrots

Pro-Active

• Amateurs
  • PipPipPip
  • 325 posts

Posted 12 August 2014 - 19:55

kim mene yaxshi qizlar olan yerini gondere biler?mesaj
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Администрация сайта не несёт ответственности за сообщения на форуме и содержание рекламных баннеров.
Всё написанное является частным мнением независимых пользователей форума.

Copyright © 2009-2015 Disput.Az