Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

90-cı illərdə uşaq(gənc) olmaq...

Recommended Posts

• Replies 422
  • Created
  • Last Reply

[quote name='charodeyka' timestamp='1302112343' post='8760153']
heyetde uwaqlar (oqlanlar ) bawlarina aq sarqi baqlayib qiwqirmaqa bawlayirdilar ki "Men Remboyam"))))))))))
[/quote]

))))) menim de uzun saclarim vardi...hemiwe hundurden toplayar,uclarini ise horerdim...bir defe heyetde (indiki refiqemle) dalawandan sonra mene Tampo adi qoymuwdu)) o zaman Jan Klod van Damin "Bokscu" filminin modda olan vaxtlari idi))))

tesevvur edin de...) men Tampo))) :looool:

"Uqaday melodiyu" verilishi var idi. Mahnini kim daha az notdan tapdi. Sonra "POymi mena". Sozu demeden bir-birlerine izah etmeli idiler. Maraqla baxirdim. Hele "Pole Cudes" :rroza:

[quote name='Rashad_XL' timestamp='1302158900' post='8763526']
[b]"özümün", "özümün"[/b] kimin yadına düşür? ya da düymə tutmaq [img]http://s007.radikal.ru/i301/1104/b6/9b3d37697cf8.gif[/img]
[/quote]

umoril:umoril:umoril: yadimdaaaa)))))) bir qeweng nese goren kimi qiwqirirdi oglanlar _ ozzumun!!!

bir defe yayda Nabranda dicelirdik..atamin dostlarinin aileleri ile getmiwdik...onlarin ogullari ile heyetde oynayanda onlarin dilinde goturmuwdum bu sozu))) en gozel mawini goren kimi oglanlardan evvel qiwqiqridim ki "ozzumunnn!!!" ))))))) hele bir dava da edirdik ee...deyirdik ki, men birinci gormuwem, demek menimdir!))))))))))

p.s. cox sag olun yada saldiginiz ucun..hem de yazilarima verdiyiniz ( + )-lar ucun.. :rroza:

[quote name='nikowka' timestamp='1302203533' post='8770235']
umoril:umoril:umoril: yadimdaaaa)))))) bir qeweng nese goren kimi qiwqirirdi oglanlar _ ozzumun!!!

p.s. cox sag olun yada saldiginiz ucun.. hem de yazilarima verdiyiniz ( + )-lar ucun.. :rroza:
[/quote]
düymə tutmaq isə menim yadimda bele qalıb:
demeli heyete tecili yardım maşını ve ya post patrul maşını daxil olanda hamı düyməsini tutrdu ki, guya ne bilim nese olmasin ))
Siz də sağ olun!

90-ci iller menim yashidlarim uchun hech de urek achan olmayib...Yegane ustun ceheti o olub ki, genc olmusham..

Genclik , telebelik,20 yanvar,Garabag muharibesi, gachginlar,eliller, dovlet chevrilishleri, fovgelade veziyyet, kriminal, "prestupniy mir " ponyatiyalari, kazinolar, nochnoy klublar, bespredel...

Bir sozle alem garishib bir -birine. 80-ci illerin axirlari, 90-ci illerin lap evvellerinde fikirleshdiyin, planlashdirdigin her shey kelle mayallag oldu, getdi ishinin dalinca...

Amma deyesen bu bolmede menim yashidlarim azdir. Ekseriyyet hemin illerde mektebli olub deyesen

[quote name='rovshan223' timestamp='1302306196' post='8780719']
90-ci iller menim yashidlarim uchun hech de urek achan olmayib...Yegane ustun ceheti o olub ki, genc olmusham..

Genclik , telebelik,20 yanvar,Garabag muharibesi, gachginlar,eliller, dovlet chevrilishleri, fovgelade veziyyet, kriminal, "prestupniy mir " ponyatiyalari, kazinolar, nochnoy klublar, bespredel...

Bir sozle alem garishib bir -birine. 80-ci illerin axirlari, 90-ci illerin lap evvellerinde fikirleshdiyin, planlashdirdigin her shey kelle mayallag oldu, getdi ishinin dalinca...

Amma deyesen bu bolmede menim yashidlarim azdir. Ekseriyyet hemin illerde mektebli olub deyesen
[/quote]

haqlisiniz...amma bir oxwar cehetlerimiz var..biz hemin dovrde mektebli, yeniyetme olsaq da sizin yawidlarinizla eyni heyat terzini surmuwuk..eyni dehwetleri gormuwuk..uwaq iken boyumuwuk...

B) [quote name='Rashad_XL' timestamp='1302240874' post='8772273']
düymə tutmaq isə menim yadimda bele qalıb:
demeli heyete tecili yardım maşını ve ya post patrul maşını daxil olanda hamı düyməsini tutrdu ki, guya ne bilim nese olmasin ))
Siz də sağ olun!
[/quote]
Rayonda küçəmizin axırında Yanğınsöndürmə İdarəsi var, ona görə də demək olar ki hər gün küçəmizdən yanğınsöndürən maşınlar keçirdi. O dəqiqə də uşaqlar qaçıb evdən qırmızı nəsə tapıb tutardılar ki, ay aman, evimizdə pojar olmasın :) Mən elə uşaqlıqdan əlamətlərə inanan olmamışam B)

[quote name='Dark Lady' timestamp='1302368743' post='8785655']
B)
Rayonda küçəmizin axırında Yanğınsöndürmə İdarəsi var, ona görə də demək olar ki hər gün küçəmizdən yanğınsöndürən maşınlar keçirdi. O dəqiqə də uşaqlar qaçıb evdən qırmızı nəsə tapıb tutardılar ki, ay aman, evimizdə pojar olmasın :) Mən elə uşaqlıqdan əlamətlərə inanan olmamışam B)
[/quote]
[font="Arial"]birdə qəbiri əlnən göstərmək olmaz deyirdilər. srazu barmağımızı dişləyib ayağımızın altına qoyurduq :)
təcili yardim maşını görəndə düymə tapmayanda bilmirəmniye ama deyirdik "do nebo,do zemli" :looool: [/font]

[quote name='BUTTERFLYCIK' timestamp='1302373392' post='8786292']
inanclar.... Yadımdadı ölü siçan görəndə, saçımızın ucunu tuturduq, göydə uçan quş görməyənə kimi buraxmırdıq, ağacda oturan, yerdə gəzən sayılmırdıyaaa, uçan quş!  umoril:
[/quote]

biz de deyirdik ki, "o quw menimmm!!!"  :rolleyes:

[quote name='Fiancee_' timestamp='1302372066' post='8786096']
[font="Arial"]birdə qəbiri əlnən göstərmək olmaz deyirdilər. srazu barmağımızı dişləyib ayağımızın altına qoyurduq :)
təcili yardim maşını görəndə düymə tapmayanda bilmirəmniye ama deyirdik "do nebo,do zemli" :looool: [/font]
[/quote]
[quote]inanclar.... Yadımdadı ölü siçan görəndə, saçımızın ucunu tuturduq, göydə uçan quş görməyənə kimi buraxmırdıq, ağacda oturan, yerdə gəzən sayılmırdıyaaa, uçan quş! umoril: [/quote]
umoril: düzdür, düzdür, bizim vaxtımızda (sevirəm də bu ifadəni :) ) vardı belə şeylər. Amma mən kənardan baxırdım sadəcə, hamı da 100% əmin idi ki, işim tərs gətirəcək və s. :unsure: Allah uzaq eləsin.

[quote name='Dark Lady' timestamp='1302368743' post='8785655']
B)
[/quote]
))) ayri-ayri qesebelerde yashamaghimiza baxmayaraq ele bil butun danishilanlar eyni mehlede olub..Biz de tecili yardim goren kimi qirmizidan tuturduq,qebir gosterende barmaghimizi dishleyib ayaghimizin altina qoyurduq ki nese olar..))))))

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1302685145' post='8818240']
))))) yaman deyibaaa...
[/quote]

Aha :looool: Biz evde olmayanda, bizim evezimize oynayirdi, biz de gelib, hirslenirdik, o da ozunu temize chixarirdi ki, "Anam, chetin ureven idiyee, sen keche bilmezdin, senin yerine kechdim" umoril:

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1302685367' post='8818289']
))) ayri-ayri qesebelerde yashamaghimiza baxmayaraq ele bil butun danishilanlar eyni mehlede olub..Biz de tecili yardim goren kimi qirmizidan tuturduq,qebir gosterende barmaghimizi dishleyib ayaghimizin altina qoyurduq ki nese olar..))))))
[/quote]
Ən əsəbləşdiyim isə qara pişik keçəndə uşaqlarımızın yaxalarındakı düymələrindən tutub 3 dəfə yerlərində fırlanması idi :angry:
Bir də təzə bir şey yayılmışdı məktəbdə o illərdə. Müəllim içəri girməzdən qabaq qızlarımız saçlarından 1-2 tük qoparıb atardılar yerə, əgər müəllim bilmədən o tükü tapdasa, vəssalam, deməli o qızı dərsə çağıracaqdı :looool:

Dərs dedim, yadıma düşdü. Uşaqlarımız çox vat çətin dərs olanda, yaxud da yoxlama gələndə əllərinə ip alıb bükə-bükə oxuyurdular "müəllimin dilin-ağzın bağlayıram, müəllimin dilin-ağzın bağlayıram" :looool: hələ onda ağlımız kəsmirdi ki, bu, cadudur :looool: Yaxşı ki mən elə şeylər eləməmişəm.

[quote name='Dark Lady' timestamp='1302685974' post='8818425']
Ən əsəbləşdiyim isə qara pişik keçəndə uşaqlarımızın yaxalarındakı düymələrindən tutub 3 dəfə yerlərində fırlanması idi :angry:
Bir də təzə bir şey yayılmışdı məktəbdə o illərdə. Müəllim içəri girməzdən qabaq qızlarımız saçlarından 1-2 tük qoparıb atardılar yerə, əgər müəllim bilmədən o tükü tapdasa, vəssalam, deməli o qızı dərsə çağıracaqdı :looool:
[/quote]
yoo bizde bele sheyıer yox idi ))..Sizin ushaqlar lap dehsetimishler ki...

[quote name='Dark Lady' timestamp='1302686070' post='8818445']
Dərs dedim, yadıma düşdü. Uşaqlarımız çox vat çətin dərs olanda, yaxud da yoxlama gələndə əllərinə ip alıb bükə-bükə oxuyurdular "müəllimin dilin-ağzın bağlayıram, müəllimin dilin-ağzın bağlayıram" :looool: hələ onda ağlımız kəsmirdi ki, bu, cadudur :looool: Yaxşı ki mən elə şeylər eləməmişəm.
[/quote]
Allah Allah qara magiya ile meshgul imish ushaqlar mekteblerde..he yaxshidir sen uzaq olmusan ele sheylerden.. gizildish

KVN hech kimin yadina dushmur? :nettt: 90-ci illerin KVN-nin yerine indi hech ne vermir, hech ozleri de :( "Sazoglan Markiz de Saz", "Telefon", "Taksi" en maraqli sehnelerden idi, indi de elemeye chalishirlaree, nedense menim hech gulmeyim gelmir, eksine adamda ikrah hissi oyadir, evvel bele ucuz zarafatlar etmirdiler :(

[quote name='misszz' timestamp='1302720890' post='8824476']
KVN hech kimin yadina dushmur? :nettt: 90-ci illerin KVN-nin yerine indi hech ne vermir, hech ozleri de :( "Sazoglan Markiz de Saz", "Telefon", "Taksi" en maraqli sehnelerden idi, indi de elemeye chalishirlaree, nedense menim hech gulmeyim gelmir, eksine adamda ikrah hissi oyadir, evvel bele ucuz zarafatlar etmirdiler :(
[/quote]
Səhv etmirəmsə 1996-cı il buraxılışı idi, orda trio təşkil etmişdilər, muğam oxuyurdular (guya). Vado, Tahir, Cabir :looool: çox əla idi. Ağanatiq - taksi sürücüsü.

KVN hech kimin yadina dushmur? :nettt: 90-ci illerin KVN-nin yerine indi hech ne vermir, hech ozleri de :( "Sazoglan Markiz de Saz", [b]"Telefon"[/b], "Taksi" en maraqli sehnelerden idi, indi de elemeye chalishirlaree, nedense menim hech gulmeyim gelmir, eksine adamda ikrah hissi oyadir, evvel bele ucuz zarafatlar etmirdiler :(
[/quote]

Muradı olar? Muradıye Muradı))))))

[quote name='Dark Lady' timestamp='1302768668' post='8828678']
Səhv etmirəmsə 1996-cı il buraxılışı idi, orda trio təşkil etmişdilər, muğam oxuyurdular (guya). Vado, Tahir, Cabir :looool: çox əla idi. Ağanatiq - taksi sürücüsü.
[/quote]

Aganatiq dayinin mashinina ingilis minirdiyaaa, "how much?" , "aaa ele burda?" , "mach deyirsen, eliyim de" umoril:

[quote name='misszz' timestamp='1302775432' post='8830096']
Aganatiq dayinin mashinina ingilis minirdiyaaa, "how much?" , "aaa ele burda?" , "mach deyirsen, eliyim de" umoril:
[/quote]
"in 1996 i lived in London...." monoloqunu xatırlayırsınız? Ardınca Mişel mahnısı. Ya da:
-O yekə avtobuslar var e..
-O, yeah, bus.
-Basabas e! :looool:

-Saqqız istəyirsən?
-Aaa, bubble gum.
-Hə, bir var nanəli, bir də var babıli :looool:

[quote name='Dark Lady' timestamp='1302780957' post='8831256']
"in 1996 i lived in London...." monoloqunu xatırlayırsınız? Ardınca Mişel mahnısı. Ya da:
-O, yeah, bus.

-Saqqız istəyirsən?
-Aaa, bubble gum.
[/quote]
mənim də dumanlı yadıma gəlir ))o vaxt mənim marağım cavan qızlara idi ))) :devil:

[quote name='Гулливер' timestamp='1302782975' post='8831634']
mənim də dumanlı yadıma gəlir ))o vaxt mənim marağım cavan qızlara idi ))) :devil:
[/quote]
ay, ay, ay!!!! Yaxşıdı indi ixtiyarın özündə deyil :morqqqq:

[quote name='Dark Lady' timestamp='1302685974' post='8818425']

[/quote]
))))) yadimdaaaaa)))) biz mektebe gedende qara piwik qabagimiza cixanda 3 defe yere (uzr isteyirem) tupurerdi her kes... amma men az qala piwiyin ardinca qacirdim ki qabagimdan kecsin...cunki sevirem qara piwikleri... smoke: ..menim talismanimdi o.. bir balaca da "men"i xatirladir onlar....
[quote name='Dark Lady' timestamp='1302686070' post='8818445']
Dərs dedim, yadıma düşdü. Uşaqlarımız çox vat çətin dərs olanda, yaxud da yoxlama gələndə əllərinə ip alıb bükə-bükə oxuyurdular "müəllimin dilin-ağzın bağlayıram, müəllimin dilin-ağzın bağlayıram" hələ onda ağlımız kəsmirdi ki, bu, cadudur Yaxşı ki mən elə şeylər eləməmişəm.
[/quote]
.... :devil: ..bizde hele de "Davam edir [s]37[/s] 97" :morqqqq:

KVN hech kimin yadina dushmur? :nettt: 90-ci illerin KVN-nin yerine indi hech ne vermir, hech ozleri de "Sazoglan Markiz de Saz", "Telefon", "Taksi" en maraqli sehnelerden idi, indi de elemeye chalishirlaree, nedense menim hech gulmeyim gelmir, eksine adamda ikrah hissi oyadir, evvel bele ucuz zarafatlar etmirdiler :(
[/quote]

KVN deyende oz mektebizin KVN komandasi yadima duwdu..daha dogrusu oz sinifimizin BIG komandasi...ne gozel gunlerim vardi..yazmiwdim bir defe de..orda cox rollari ozume yazmiwdim)) (axi ssenari muellif ozum idim.... :rolleyes:
[quote name='Pari***' timestamp='1302773024' post='8829602']
Muradı olar? Muradıye Muradı))))))
[/quote]

POladIiii....))))))
[quote name='Inspektor2011' timestamp='1302773943' post='8829784']
men 80-ci illerin axirlarindan daniwmaq isterdim. Onda mehleye "avtobus-kinoteatr"-lar gelerdi. boevik kinolar, brus li-nin kinolari teze teze gosterilirdi. onda hevesle oturub o kinolara baxirdiq...
[/quote]
bizim heyete gelirdi ))) amma menim 91-den evvelki iller yadima gelir..cunki men sovet 60 qepiyine baxirdim filmlere)))) ozu de hind filmlerine..)))) "Uc muwketyor kimi", "Artist" ....

[quote name='Dark Lady' timestamp='1302780957' post='8831256']
-O, yeah, bus.

-Saqqız istəyirsən?
-Aaa, bubble gum.
[/quote]

Oxuyan kimi like eledim +1! :morqqqq: Men ele bilirdim menden bashqa hech kim onu ezber bilmir :nettt: Hele Aganatiqin Oskar almagi :looool: "Chixdim Big Bene, dedim, London, saboooun xeyir, cavab veren olmadi" umoril: Hele Behram oz qohumlarini taxiye yigiraaa, guya elchilikden qayidirlar, "Men adim Fatoshdi" :looool: "Day-day, ver de rulu men tutum" , "Qiza dedim ellerimi harda yuyum, qiz dedi ki, BIDE!" umoril: Eeeeeh o vaxtki KVN bashqa idiyeee. Yeri gelmishken, ele KVN'den gelirem, olan qalan etimi de orda tokdum pukkee: Yaxshi men bilete pul vermemishem, bes bu camaat bele seviyyesiz konserte niye pul tokub, gedir?

[quote name='misszz' timestamp='1302812834' post='8835717']
Oxuyan kimi like eledim +1! :morqqqq: Men ele bilirdim menden bashqa hech kim onu ezber bilmir :nettt: Hele Aganatiqin Oskar almagi :looool: "Chixdim Big Bene, dedim, London, saboooun xeyir, cavab veren olmadi" umoril: [b]Hele Behram oz qohumlarini taxiye yigiraaa, guya elchilikden qayidirlar,[/b] "Men adim Fatoshdi" :looool: "Day-day, ver de rulu men tutum" , "Qiza dedim ellerimi harda yuyum, qiz dedi ki, BIDE!" umoril: Eeeeeh o vaxtki KVN bashqa idiyeee. Yeri gelmishken, ele KVN'den gelirem, olan qalan etimi de orda tokdum pukkee: Yaxshi men bilete pul vermemishem, bes bu camaat bele seviyyesiz konserte niye pul tokub, gedir?
[/quote]
-Dayday, Əhmədliyə apararsan?
-Əhməd kimdi?
-Əhməd yox e, Əhməd Li, Brüs Linin əmisi oğlu, he-he-he.
-Ağzından konfeti çıxart, rahat danış da.
-Konfet deyil e, burnumda odenoid var, odenoid

-Qızgilin tualetini gördüz?
-Mən balkona getmişdim :looool:

-Adə, hara mindirirsiniz? Yer var?
-Yer yoxdu, sən düşərsən, o sürər. Əla sürücüdü!

bütün dialoq yadımdadır, amma olduğu kimi yaza bilmədim deyə hamısını yazmadım. Heç onları unutmaq olar? :)

[quote name='Dark Lady' timestamp='1302856058' post='8839077']
-Dayday, Əhmədliyə apararsan?
-Əhməd kimdi?
-Əhməd yox e, Əhməd Li, Brüs Linin əmisi oğlu, he-he-he.
-Ağzından konfeti çıxart, rahat danış da.
-Konfet deyil e, burnumda odenoid var, odenoid

-Qızgilin tualetini gördüz?
-Mən balkona getmişdim :looool:

-Adə, hara mindirirsiniz? Yer var?
-Yer yoxdu, sən düşərsən, o sürər. Əla sürücüdü!

bütün dialoq yadımdadır, amma olduğu kimi yaza bilmədim deyə hamısını yazmadım. Heç onları unutmaq olar? :)
[/quote]

Ela, ela, ela umoril: "Nasiminskiy bazaaaaar", "Everubody, nu Backstreet boys daaaa", "Eevleneysen, evnemiycem, evleneceysen sene dedim", "Onlarin butkasi var (hardasa), qizin sifeti de ele butkaya oxshayirdi". Ay daaa, belke ushaq idik gulmeli gelirdi, indi de o vaxt gulmeli geldiyi uchun gulmeli gelir, amma indiki zarafatlar hamisi belden ashagidi. Goresen 2000-nin ushaqlari bunlari xatirlayanda utanmayacaqlarki? :unsure:

))) allah güldürsün sizi..Oxuduqca bir də gülürəm..qayıdıram o illərə..
Mənim yadıma gələn,Muradın restoranın administratoru olmasıdır..
Süfrəmizdə fanta,koka kola,sprite -də olacaq..sprayt yox aa sprite deyir..
Birde o vaxt Alsunun xod gedən vaxtları idi..Onun klipindən səhnəcik düzəltmişdilər ))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• Проблему с нехваткой автостоянок в столице необходимо решать на государственном уровне.
      Специалист в области недвижимости Эльнур Фарзалиев считает, проблему с нехваткой автостоянок в столице необходимо решать на государственном уровне.

В Баку нужно строить новые парковки, в противном случае цены их услуги будут продолжать расти.
      • 3 replies
    • В Азербайджане удостоверения личности будут полностью оцифрованы
      До конца года в законодательство будут внесены изменения, которые предусматривают полную оцифровку свидетельств о рождении, браке и смерти, а также удостоверений личности в Азербайджане.
      Как сообщает Report, об этом министр цифрового развития и транспорта Рашад Набиев сказал на проходящем сегодня в Баку саммите Insurtech.
      По его словам, на выдачу данных документов приходится около 40% всех услуг, предоставляемых государством населению: «В связи с этим в законодательство будет внесено более 250 актов и изменений».
      Набиев подчеркнул, что с этими изменениями подавляющее большинство транзакций между государством и бизнесом, государством и гражданами перейдет в электронный формат.
      Media.az
        • Facepalm
        • Sad
        • Thanks
        • Like
      • 51 replies
    • Принудительная смена интернет провайдера!
      Приходят представители Бакинтернета и можно сказать угрожая отключением телефона, насаждают подключение к Бакинтернету. Правда они новую  оптическую проводят линию телефона. У нас катв1 и нас устраивает. Могут ли они отключить телефон стационарный? говорят отключим потом будете себе новый проводить за большую сумму. Насколько это реально?  Телефон я хочу оставить естественно, он нужен для катв. если кто в курсе подскажите плиз.
        • Sad
      • 82 replies
    • В Казахстане приняли «закон Салтанат» - о защите прав женщин и безопасности детей
      Президент Казахстана Касым-Жомарт Токаев подписал закон «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения прав женщин и безопасности детей».
      bezopasnosti-detei
        • Upvote
        • Like
      • 9 replies
    • Вай❗Переехавший в США журналист Натик Наиляоглу обручился с мужчиной
      О помолвке Натик Наиляоглу сообщил на своей странице в социальной сети Facebook.
      Помолвка проживающего в Вашингтоне Н.Наиляоглу с риелтором Эндрю Корднером состоялась 15 февраля, но о переменах в личной жизни журналист сообщил в Facebook сегодня, указав в графе «семейное положение» имя своего партнера и дату помолвки.
      Отметим, что ряд СМИ сообщают о том, что Н.Наиляоглу и Э.Корднер поженились, но в Facebook у журналиста нет информации о вступлении в брак, а сообщается только о помолвке.
      Напомним, что журналист долгое время работал репортером в новостном эфире канала ANS – в США Н.Наиляоглу переехал сравнительно недавно.

Фото: Instagram by @dr3ww___
        🤗🤗🤗
        • Facepalm
        • Confused
        • Haha
      • 276 replies
    • [VERIFIED] Строительство и ремонт домов, квартир и других объектов недвижимости  от 100 м²
      Профессиональная бригада мастеров под моим руководством производит комплексное строительство и  ремонт домов, квартир и любых других помещений . Большой опыт работы. Работаем как по Вашему проекту , так и предоставляем услуги своего дизайнера. Предоставляем весь спектр услуг :электрика,сантехник­а, декоративное покрытие, монтаж пластиковых окон и кондиционеров, малярные работы, монтаж напольных покрытий(черный пол, ламинат, паркет), любые виды работы с алчипаном(потолок, полки, перегородки), монтаж теплого пола, установка дверей.
      Работаем по договору и без договора.
      По желанию заказчика устанавливается Online-видео наблюдение(бесплатно) на объекте.
      Телефон: 070 636 53 83
      л
        • Upvote
      • 342 replies
    • Почему молодой картофель на столичных рынках стоит так дорого? - ВИДЕО
      На столичных рынках картофель из Шамкира предлагается покупателям по разным ценам.
      Как передает xezerxeber.az, одни продавцы продают 1 кг шамкирского картофеля за 3 маната, а другие - за 5.
      Граждане сообщили, что при покупке данного овоща не обращают внимания на то, из какого региона он был привезен.
      Продавцы, в свою очередь, отметили, что картофель из Шамкира продается дороже, чем привезенный из других районов страны, потому что при его выращивании не используются химикаты.
      Подробнее - в сюжете.

• Milli
        • Upvote
        • Haha
        • Like
      • 66 replies
    • Чингиз Абдуллаев в больнице
      Народный писатель Чингиз Абдуллаев находится в тяжелом состоянии. Он помещен в отделение реанимации Центрального таможенного госпиталя. Сообщается, что три дня назад Чингиз Абдуллаев был госпитализирован с отравлением, но затем выписан. Сегодня его состояние вновь ухудшилось. = Здоровье Чингиза Абдуллаева - тайна за семью печатями? - обновлено — Haqqin
        • Milli
        • Confused
      • 20 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...